Aktualności

Szybka terapia onkologiczna

Szybka terapia onkologiczna to nowe rozwiązanie organizacyjne, wprowadzane przez akty prawne (tzw. pakiet kolejkowy – czytaj co to jest pakiet kolejkowy). Mają one na celu sprawne i szybkie poprowadzenie pacjenta onkologicznego przez kolejne etapy diagnostyki i leczenia. Szybka terapia onkologiczna jest przeznaczona dla pacjentów, u (…)

Badania czynnościowe

Od stycznia br Centrum Gastroenterologii wykonuje badania pH-metrii i impedancji w ramach kontraktu z NFZ i komercyjnie. Badania umożliwiają diagnostykę choroby refluksowej. Mają zastosowanie w diagnostyce niewyjaśnionych bólów w klatce piersiowej, przewlekłego kaszlu ,chrypki. Pozwalają wykazać związek zgłaszanych dolegliwości w zakresie klatki piersiowej, gardła i (…)

Pakiet szybka diagnostyka

W Centrum Gastroenterologii istnieje możliwość wykonania w jeden dzień badań niezbędnych do zdiagnozowania dolegliwości jamy brzusznej. W ramach pakietu oferujemy Państwu 1. Szeroki zakres badań diagnostycznych: – Usg jamy brzusznej – Gastroskopię i kolonoskopię- oba badania w znieczuleniu 2. Diagnoza lekarza gastrologa 3. Ustalenie schematu (…)