Aktualności

KOLONOSKOPIA W PROGRAMIE PRZESIEWOWYM RAKA JELITA GRUBEGO

  Od 1.12.2022 badania kolonoskopii można wykonać w ramach Programu Badań Przesiewowych Raka Jelita Grubego. Do udziału w programie nie jest potrzebne skierowanie. Kwalifikację do programu przeprowadza się poprzez przeprowadzenie ankiety kwalifikacyjnej. Program skierowany jest do osób od 50-65 r.ż u których w ciągu ostatnich (…)

Szybka terapia onkologiczna

Szybka terapia onkologiczna to nowe rozwiązanie organizacyjne, wprowadzane przez akty prawne (tzw. pakiet kolejkowy – czytaj co to jest pakiet kolejkowy). Mają one na celu sprawne i szybkie poprowadzenie pacjenta onkologicznego przez kolejne etapy diagnostyki i leczenia. Szybka terapia onkologiczna jest przeznaczona dla pacjentów, u (…)

Pakiet szybka diagnostyka

W Centrum Gastroenterologii istnieje możliwość wykonania w jeden dzień badań niezbędnych do zdiagnozowania dolegliwości jamy brzusznej. W ramach pakietu oferujemy Państwu 1. Szeroki zakres badań diagnostycznych: – Usg jamy brzusznej – Gastroskopię i kolonoskopię- oba badania w znieczuleniu 2. Diagnoza lekarza gastrologa 3. Ustalenie schematu (…)