Aktualności

KOLONOSKOPIA W PROGRAMIE PRZESIEWOWYM RAKA JELITA GRUBEGO

Profilaktyczne badanie kolonoskopowe wykonane w ramach Programu Badań Przesiewowych jest finansowane przez Ministerstwo Zdrowia. Kolonoskopia jest bepłatna. Nie jest wymagane skierowanie. Kryteria udziału w programie brak objawów raka jelita grubego wiek 50-65 lat a takze w określonych przypadkach od 40 roku życia gdy w rodzinie (…)

Szybka terapia onkologiczna

Szybka terapia onkologiczna to nowe rozwiązanie organizacyjne, wprowadzane przez akty prawne (tzw. pakiet kolejkowy – czytaj co to jest pakiet kolejkowy). Mają one na celu sprawne i szybkie poprowadzenie pacjenta onkologicznego przez kolejne etapy diagnostyki i leczenia. Szybka terapia onkologiczna jest przeznaczona dla pacjentów, u (…)

Pakiet szybka diagnostyka

W Centrum Gastroenterologii istnieje możliwość wykonania w jeden dzień badań niezbędnych do zdiagnozowania dolegliwości jamy brzusznej. W ramach pakietu oferujemy Państwu 1. Szeroki zakres badań diagnostycznych: – Usg jamy brzusznej – Gastroskopię i kolonoskopię- oba badania w znieczuleniu 2. Diagnoza lekarza gastrologa 3. Ustalenie schematu (…)